قابل استفاده شدن اسنس‌ها بر روی تمام کاراکترهای بازی World of Warcraft از هفته بعد

ساخت وبلاگ

از هفته بعد اسنس های (Essence) کاراکترهای اصلیبازی World of Warcraft روی کاراکترهای غیر اصلی نیز در دسترس قرار می گیرد.

بعد از ماه ها تلاش علاقه مندان و بازیکنان بازی World of Warcraft کمپانی بلیزارد بالاخره خبر قابل استفاده شدن اسنس های (Essence) کاراکترهای اصلی بازیکنان را روی کاراکترهای دیگرشان (Alt) منتشر کرد. این خبر بعد از اعلام اینکه از این به بعد تمامی آیتم های مربوط به بخش Horrific Vision به صورت Corrupt شده دریافت خواهند شد، منتشر شد.

در صورتی که شما یک Essence سطح ۳ را روی یکی از کاراکترهای خود باز کرده باشید می توانید از هفته بعد به واسطه یک واحد پولی جدید که با نامEchoes of Ny'alotha معرفی شده است، با رفتن به Chamber of Heart و صحبت کردن با Mother جهت دریافت آن Essence برای کاراکترهای دیگر خود اقدام کنید. این قابلیت قرار است از روز ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) برای بازیکنان سرورهای آمریکا و از روز ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) در سرورهای اروپا در دسترس قرار گیرد.

world of warcraft essences

با توجه به اینکه تا امروز بیش از هشتاد Guild مختلف توانسته است آخرین Boss مربوط به ریدNy'alotha, the Waking City را شکست دهد و به زودی بازیکنان زیادی برای تجربه کردن بخش های جدید بازی دست به کار می شوند، کمپانی بلیزارد با آسان تر کردن استفاده از کاراکترهای غیر اصلی قصد دارد سرگرمی بیشتری را تا قبل از انتشار اکسپنشن بعدی بازی World of Warcraft فراهم کند. هنوز هیچ زمان دقیقی برای انتشار آپدیت اکسپنشن بعدی بازی که با نام Shadowlands معرفی شده، اعلام نشده است و در حال حاضر پیش بینی می شود که این نسخه از بازی حدود مرداد ماه در دسترس بازیکنان قرار گیرد.

ثبت نام نسخه بتای اکسپنشن Shadowlands در حال حاضر در سایت battle.net امکان پذیر است و کسانی که این اکسپنشن را پیش خرید کرده اند می توانند شانس خود را برای دریافت دسترسی به این بخش امتحان کنند. علاقه مندان به دریافت نسخه بتای اکسپنشن بعدی کافی است که بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود در سایت battle.net واردصفحه مربوط به نسخه Shadowlandsشوند و روی دکمه opt-in کلیک کنند.

سرورهای ورلد اف وارکرافت | World Of WarCrafT Game Server...
ما را در سایت سرورهای ورلد اف وارکرافت | World Of WarCrafT Game Server دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : 0wow-server0 بازدید : 280 تاريخ : جمعه 1 فروردين 1399 ساعت: 6:24