جزئیات دو نژاد جدید بازی World Of Warcraft Battle For Azeroth

ساخت وبلاگ

جزئیات دو نژاد جدید بازی World Of Warcraft اعلام شد

کمپانی بلیزارد، سازنده ی بازیWorld Of Warcraft، به تازگی دو نوع از نژادهایی را که قرار است از طریق بسته الحاقیBattle for Azeroth به این بازی اضافه شوند معرفی کرد.

نبرد برای آزروس (Battle for Azeroth)، جدیدترین بسته ی الحاقیبازی World Of Warcraft، دو نژاد جدید به بازی اضافه خواهد کرد: دورف هایDark Iron و اورک هایMagrsquo;har. شرکتبلیزارد، سازنده ی مجموعه بازیWorld Of Warcraft، به تازگی این دو نژاد را معرفی کرده است و در این خبر قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم؛ نژادهایی که طبق معمول، با قابلیت های خاصی که در اختیار گیمرها قرار می دهند، به روندِ بازی تنوع خواهند بخشید.

Allianceها ابتدا به سراغ عهد بستن با دورف های دارک آیرون می روند؛ نژادی که بر سر وفاداری به جناح شان و ملکهRegent Moira Thaurissan، دچار دو دستگی شده است. زمانی که مردم این نژاد در اعماق سپری کرده اند، باعث افزایش سرعت حرکت شان در محیط های بسته شده است. همچنین بالا بودن مهارت آن ها در Crafting، باعث افزایش سرعت عملکردشان در این مهم می شود. قدرت بدنی بالای دورف های دارک آیرون، مقاومت آن ها در برابر آسیب فیزیکی را افزایش می دهد. آن ها می توانند با استفاده از وسیله ای به نام Mole Machine، به مکان های جدید منتقل شوند. کلاس هایHunter ،Mage ،Monk ،Paladin ،Priest ،Rogue ،Shaman ،Warlock و Warrior برای این نژاد در دسترس است.

WOW: Battle for Azeroth

در نبرد برای آزروس، اورک های Magrsquo;har به کمک Hordeها خواهند آمد.Grommash Hellscream رهبر این قبیله است؛ قبیله ای که سوگند خورده تا کمکِ افرادی راکه به آن ها در شکستBurning Legion یاری کردند، جبران کند.

اورک های مذکور در جنگ های مختلف می توانند از اجدادشان کمک بگیرند. در محیط های روباز سرعت جنگیدن این نژاد افزایش می یابد. نوار Health حیوانات دست آموز (Pet) این نژاد زیاد شده است و سموم، بیماری ها و طلسم های مختلف، روی مردمان این نژاد نسبت به دیگر نژادها اثر کوتاه تری می گذارد.

کلاس هایHunter ،Mage ،Monk ،Priest ،Rogue ،Shaman و Warrior برای این نژاد در دسترس است.

WOW: Battle for Azeroth

سرورهای ورلد اف وارکرافت | World Of WarCrafT Game Server...
ما را در سایت سرورهای ورلد اف وارکرافت | World Of WarCrafT Game Server دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : 0wow-server0 بازدید : 449 تاريخ : پنجشنبه 3 خرداد 1397 ساعت: 22:09