نسخه جدید Battle For Azeroth بازی World of Warcraft معرفی شد

ساخت وبلاگ

نسخه جدید Battle For Azeroth بازی World of Warcraft معرفی شد

بلیزارد در جریان رویداد بلیزکان 2017، بسته الحاقی جدیدی برای World of Warcraft با نامBattle For Azeroth معرفی کرد.

با اینکه نزدیک به ۱۳ سال از انتشار نسخه اولیهبازیWorld of Warcraftمی گذرد، اما هنوز هم افراد زیادی در جهان عظیم و وسیع این بازی MMO مشغول ماجراجویی هستند وبلیزاردهم مدام با انتشار بسته های الحاقی و آپدیت های جدید، از این بازی پشتیبانی می کند. حال در جدید تریناخبار بازیو در جریانبلیزکان 2017، این شرکت بسته الحاقی جدید بازی را با نامBattle For Azeroth معرفی کرد.

Battle For Azeroth هفتمین بسته الحاقی بازی WoW به شمار می رود و طبق اعلام سازندگان، یکی از بزرگ ترین بسته های منتشر شده برای بازی تا به امروز نیز خواهد بود. درBattle For Azeroth دو قاره جدید با نام هایKul TirasوZandalar و چند جزیره کوچک تر به بازی اضافه خواهند شد و سطح نهایی کاراکتر ها هم به ۱۲۰ ارتقا پیدا خواهد کرد. در این بسته این شانس را خواهید داشت تا به مناطقی سفر کنید که پیش از این، در بازی شاهد آن ها نبوده ایم.

بلیزارد هنوز اعلام نکرده که این بسته، چه زمانی منتشر خواهد شد، اما انتظار می رود که به زودی اطلاعاتی در این مورد ارائه شود. این شرکت همچنین علاوه بر بسته مذکور، ازWorld of Warcraft Classic نیز رونمایی کرد که در آن، گیمر ها قادر خواهند بود نسخه اولیه و اصلی بازی را بدون آپدیت ها و بسته هایی که تا به امروز برایش منتشر شده اند تجربه کنند. شاید این کار کمی عجیب به نظر برسد، اما طبق گفته بلیزارد، کاربران زیادی خواستار انتشار چنین بازی ای بودند تا بتوانند حس و حال نسخه اولیه بازی را مجددا تجربه کنند. البته هنوز جزییات زیادی در موردWorld of Warcraft Classic ارائه نشده و مشخص نیست که این اثر، به چه شکل در دسترس قرار خواهد گرفت.

سرورهای ورلد اف وارکرافت | World Of WarCrafT Game Server...
ما را در سایت سرورهای ورلد اف وارکرافت | World Of WarCrafT Game Server دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : 0wow-server0 بازدید : 384 تاريخ : يکشنبه 14 آبان 1396 ساعت: 16:58